Nemački sa osmehom

viber osmeh

UČITE SA OSMEHOM
Rezervišite svoj POČETNI KURS!
A1 INTENZIVNI – 13. novembar 2017. – 5 x nedeljno
A1/1 – 20. novembar 2017. – 3 x nedeljno
POZOVITE ODMAH za više informacija o ovim i svim ostalim kursevima

Osmeh nas čini srećnim – bez obzira da li stvarno imamo razlog da budemo srećni. Povlačimo usne gore i signaliziramo: Dobro sam. Srećan sam. I ceo svet se osmehuje. U suštini, razlikuje se tri vrste osmeha: Osmeh Radosti, kao što je majka koja gleda u svoju bebu. Društveni osmeh koji služi kao signal prijateljskih namera, kao što je osmeh dobrodošlice ili osmeh usamljenih. (neke životinje imaju sličnu grimasu kao znak da nemaju agresivne namere) Kao treća kategorija, smatra se osmeh Dominantnosti koji ima za cilj da istakne društveni status i snagu.(političar Toni Bler se smatra majstorom ovog osmeha).

Osmeh produžava život. Osmeh utiče na to da li ćete uživati u srećnom braku i porodici. Naučnici kažu da je moguće samo na osnovu vaših fotografija iz detinjstva i školskog doba, na kojima se vi smejete ili ne, odrediti da li ćete biti skloni razvodu braka i to koliko ćete biti dugovečni. Pogledajte vaše stare fotografije: ako i kako se smejete, to bi moglo da vam kaže više o vašoj budućnosti od bilo kog proročanstva. Teško da bilo koji izraz lica izražava uticaj na ljudsko biće kao osmeh. To je svojevrstan lepak koji drži ljudske odnose zajedno. Izrazi lica imaju mitološku moć nad nama. Ljudi koji se osmehuju ne samo da se smatraju lepšim, već i kompetentnijim i inteligentnijim. Lice sa osmehom aktivira i mnoge druge oblasti mozga, stoga ljudi mogu bolje zapamtiti ime osobe koja se smejala na prvom susretu.

U našoj školi ljudi uče nemački jezik. I smeju se. Osmeh naših učenika i profesora na zajedničkoj fotografiji govori o tome kakva ih budućnost očekuje. Ukoliko i vi želite da se zajedno smejemo i učimo, pridružite nam se!