Besplatan kurs nemačkog jezika

poklon

BERLIN Vas opet nagrađuje!
Kažite nam nešto na nemačkom,
Budite duhoviti, snimite kratak video zapis u kom se jasno vidi da Vi lično pričate na nemačkom (sami ili sa nekim). Video postavite kao komentar na našoj facebook stranici i mi Vam POKLANJAMO A1 INTENZIVNI KURS NEMAČKOG JEZIKA za odrasle, koji u našoj školi počinje 05. februara i održavaće se 5 x nedeljno po 90 minuta. Osoba čiji video bude imao najviše lajkova, dobija besplatan kurs u navedenom terminu. Vrednost poklona je 24.200 RSD i mislimo da se vredi potruditi jer svako od Vas zna bar dve – tri rečenice na nemačkom jeziku iako ga nikada nije učio. Poklon se može iskoristiti samo lično, bez prenošenja na druge osobe i ne može se zameniti za novac ili druge kurseve. Snimke možete ostavljati do nedelje 28. januara u 20h, kada ćemo proglasiti pobednika.